Jazyk:

Články


Zejména je žádané šití oblečení pro pánů a dam na zakázku, protože si je obvykle řídí na několik sezón a chtějí, aby se líbili sobě i ostatním. Krejčovství Medulka kvalitně šije pánské svrchní oděvy (kabáty, pláště do deště, ovčí kabáty, kožichy , bundy,kožichy) a šije dámské oděvy (kabáty a krátké kabáty, ovčí kožichy) v široké škále stylů, pro všechna roční období levně podle pro Vámi vytvořených skic nebo podle modelů z katalogů módních časopisů a top módních domů: pro zimu, celosezónní, podzim, na jaro a léto. Katalogy v krejčovství jsou aktualizovány sezónně, takže držíme krok se současnou modou a nabídneme Vám možnost, ve které se budete cítit pohodlně a sebejistě.
Kromě šití kůže, ovčích kabátů a ostatních svrchních oděvů v našem krejčovství v Praze budeme moci provádět opravy a renovace oložení, opravy a výměny jednotlivých dílů, zkrácení srsti (kabát z ovčí kůže, srsti) nebo délku rukávů, nahradit límec, změnu na jiný model srovnatelně s cenami v Praze.
Všechný krejčové a švadleny mají zkušenosti s opravami různého oblečení od nejpropracovanějších po jednoduché. Pro opravy oděvů využíváme nejnovější technologické nástroje a postupy, který změní běžné opravy v současné omlazené oblečení. To platí zejména pro kožichy, kožené oděvy, kožešiny a kožené výrobky.
Krejčí provádí každou opravu za přijatelnou cenu od složitých oprav a úprav oděvů k drobným opravám (výměny zipů, zcelování látky, odstraňování děr a propálenin) nejen svrchního ošacení, ale obecně jakýchkoli textilií, pletenin, kůže a kožešin.
Provádíme nejen opravy oblečení, ale šití na míru oblečení pro muže a ženy pro různá období: Každodenní, na dovolené, pro podnikání, rekreaci a všechy životní události.
V našem krejčovství můžete levně ušit si pánské sako. Detaly podšívky saka v krejčovství připouje me ručně jemnými stehy pro zachování přirozeného vzhledu tkaniny aby vypadaly elegantně.
Spolu z oblekem nebo odděleně od něj si v krejčovství můžete dát objednávky košile. V našem krejčovství v Praze je možné přizpůsobení značkové pánské košile z bavlny ušít, popelíny, Oxfordu, hedvábí v různých stylech a barách od typických klasických až po ty exkluzivní, štíhlé linie a volný styl, s různými povrchovými úpravami. Šití košile v našem krejčovství Medulka, dokonale sedí na Vaší postavě.
Vestu lze si objednat jako samostatný prvek nebo jako dodatek obleku trojka.

opravy oděvů v Praze,švadlena Praha 1

Krejčovství v Praze
Krejčovství v Praze
Krejčovství Praze, opravy a úpravy oděvů v Praze.
Zákazkové šití v Praze
Zákazkové šití v Praze

Svatební šatů v Praze

Krejčovství Praha 1
Opravy a úpravy oděvů v Praze
Opravy a úpravy oděvů v Praze

Svatební šaty na míru v Praze

Šití šatů na míru v Praže
krejčovství a půjčovna šatů Praha
krejčovství a půjčovna šatů Praha

Opravy a úpravy svatebních šatů v Praze

Šití na míru v Praze
Provádíme opravy  každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.
Provádíme opravy každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.

Nabízíme kvalitní krejčovské práce garantované krátkou dobou a výbornou kvalitou.
Naše krejčové ochotně provedou práce podle vašich požadavků. Opravy a úpravy oděvů, šití na míru , všechno udeláme se zarukou ale výborne kvalite.
Výrobky z drahých látek a kožišin najsou pro nás složté, , sijeme a opravujeme všechny druhy oděvů, z přirodních a umělých látek. Zhotovení svatebních šatů nebo šatů na ples, panského obleku či kožešinového kabátu rychle, modně a kvalitně podle Vašich představ. Naše krejčove Vám nabízejí možnosti výběru , modelu , doporučí Vám vhodné látky určenou metraž a také nejlepší obchody s látkami v Praze, šití večernich šatů na míru od 3000 kč
Svatebnich šatů od 5000 kč
Šití kalhot od 1500 kč
Šití saka od 3000kč
Šittí pánskeho saka od 5000 kč
Vrátíme život a davame druhy nebo třeti šans Vašim oblíbeným věcém pomocí různých druhů oprav nebo úprav oděvů.
Výměny zipů v kalhotech od 200kč
Výměny zipů v bundách , kabátech od 400 kč
Opravy děr od 100 kč
Výměny podšívek od 500kč
Na opravy a úpravy kůže a kožišin je připlatek až 50 % od stanoveného cenniku.
Naše krejčovství nabízí služby šití bytového textilu hotelům , restoracím a jiným spolenským zařízením a soukromým zakaynikům vč. šití zaclony , přehozů, závěsů, ubrusků , uniforem nebo sportovní oblačení pro rekreaci i reprezentační družstva.
Cena šití 50 kč zy 1metr šití zaclonů , přehozů, závěsů, ubrusků , při objednavce nad 100 metrů bude sleva od 30% do 50 %. Pro velkoobchodni zákazníky a věrné klienty exestije systém slev až 30% na opravy oděvů. Máme ke každemu zakazniku a věrné individuální přístup.

Volejte nás a nebudete zklamáni. Souhrn našich služeb obsahuje dopravu zboží od Vás k nám a zpět.

Šítí na míru v Praze

Šití na míru v Praze, Zakázkové krejčovství
Zakázkové krejčovství Medulka, Praha 1
Zakázkové krejčovství Medulka, Praha 1

Provádíme opravy každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.Máme dlouholetou praxi v zakázkovém šití, zkušenost spolupráce se znamými návrhaři, velkými obchody a velkoobchodnimi zakazniky.

Individuální poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

V dnešní době dívky i ženy spolu s muži pracují ve všech oborech podnikáni, dost často se můžeme setkat se ženou která řídí velkou firmou nebo dělá jednatelku. V tom případě image a styl oděvů ladi-podnikatelky má velky smysl a je moc důležitý. Každá ředitelka firmy v průběhu práce má spoustu schůzek, pohovorů a busnes obědů s partnery, víme že první dojem při setlaní je důležity a pro ženy platí, dvojnásob, protože partnerům-mužům potřebuje prokazovat svoji zkušenost a praxi i není nic lepšího než na začátku efektně šokovat nového partnera nádherným oblekem nebo šatem pak prokázat sve schopnosti.
Pro dámy z byznysu je nevhodné abléknout si neformální oděv nebo nějaky alternativní oděv , nelépe bude vypadat oděv klasický, ktéry je modní vždy ale jestli žena hodně pracuje nemá čas běhat po obchodech a hledat vhodné a krasné oblečení. Nejvhodnějším řešením by měla být služba krejčovství v Praze, které Vám nabízí individuální krejčovou .
Mnoho krát jsme slyšeli na TV slova, image a styl , co vlastně znamenají tato slova a co vyjadřují ? Za prvne se to vyjadřuje v kvalitě oděvů v ich modním odráží tento vyhled lze srovnat s vizitkou známého úspěšného podnikatele. Podporovat svůj image není snadné když usilovně pracovat ale, kdyste měla individuální švadlenu v krejčovství neměla byste s tím problém .
Jak to funguje: na začátku našeho seznámení se musíte dostavit do krejčovství aby švadlena vzala Váše míry,další pro opravu a úpravu oděvů stačí jen poslat e-mailem foto věci která Vám libí a naše švadlena udělá individuální střih a připraví Váše šaty, kabát nebo oblek ke první zkoušce. Úspěšná podnikatelka bude mít možnost stavit v dobe pro ni vyhovující ( naše krejčovství otevřeno od 10 do 20. hodin večer v sobotu do 15.hodin )to jÍ dává možnost plánovat si návštěvu v krejčovství po práci.
Můži mohou nosit jen dva obleky ročně i to bude dobře ale jestli význačná žena bude mít jen dvoje šaty, bude to divné a výjimečné pro to že oděv pro ženy není jenom oděv je to součástí úspěšného obrazu, záruka jistoty , klíč k úspěchu a způsob vyjadřování spolu s makoupem a účesem oděv pomáha žene cítit si seberědomě a báječně. Dámy v biznesu musí dobre sledovat a často obnovovat šatník , šití oděvů na míru může byt způsobem rekreace a odpočinuk proto je moc důležité, aby zákazník a švadlena našli mezí sebou společny jazyk a pochopení.
V našém krejčovství všechny švadleny a Krejčové umějí spolupracovat s VIP zákaznicí, umějí nabídnout nelepší a doporučit ušit oděv aby dobře a krasně seděl na postavě a byl podle stylu a příležitosti. Vážíme si Vás času a rádi Vám nabídneme příjemnou službu, individuálního poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

Krejcovstvi Praha