Platnost stránky vypršela! cz.mfirma.eu

Váš web je stále na serveru cz.mfirma.eu, ale není viditelný na Internetu pro ostatní uživatele. Abyste mohli celkově využívat všechny funkce našich stránek, kontaktujte prosím zákaznický servis.

Ok
Jazyk:

Články


Zejména je žádané šití oblečení pro pánů a dam na zakázku, protože si je obvykle řídí na několik sezón a chtějí, aby se líbili sobě i ostatním. Krejčovství Medulka kvalitně šije pánské svrchní oděvy (kabáty, pláště do deště, ovčí kabáty, kožichy , bundy,kožichy) a šije dámské oděvy (kabáty a krátké kabáty, ovčí kožichy) v široké škále stylů, pro všechna roční období levně podle pro Vámi vytvořených skic nebo podle modelů z katalogů módních časopisů a top módních domů: pro zimu, celosezónní, podzim, na jaro a léto. Katalogy v krejčovství jsou aktualizovány sezónně, takže držíme krok se současnou modou a nabídneme Vám možnost, ve které se budete cítit pohodlně a sebejistě.
Kromě šití kůže, ovčích kabátů a ostatních svrchních oděvů v našem krejčovství v Praze budeme moci provádět opravy a renovace oložení, opravy a výměny jednotlivých dílů, zkrácení srsti (kabát z ovčí kůže, srsti) nebo délku rukávů, nahradit límec, změnu na jiný model srovnatelně s cenami v Praze.
Všechný krejčové a švadleny mají zkušenosti s opravami různého oblečení od nejpropracovanějších po jednoduché. Pro opravy oděvů využíváme nejnovější technologické nástroje a postupy, který změní běžné opravy v současné omlazené oblečení. To platí zejména pro kožichy, kožené oděvy, kožešiny a kožené výrobky.
Krejčí provádí každou opravu za přijatelnou cenu od složitých oprav a úprav oděvů k drobným opravám (výměny zipů, zcelování látky, odstraňování děr a propálenin) nejen svrchního ošacení, ale obecně jakýchkoli textilií, pletenin, kůže a kožešin.
Provádíme nejen opravy oblečení, ale šití na míru oblečení pro muže a ženy pro různá období: Každodenní, na dovolené, pro podnikání, rekreaci a všechy životní události.
V našem krejčovství můžete levně ušit si pánské sako. Detaly podšívky saka v krejčovství připouje me ručně jemnými stehy pro zachování přirozeného vzhledu tkaniny aby vypadaly elegantně.
Spolu z oblekem nebo odděleně od něj si v krejčovství můžete dát objednávky košile. V našem krejčovství v Praze je možné přizpůsobení značkové pánské košile z bavlny ušít, popelíny, Oxfordu, hedvábí v různých stylech a barách od typických klasických až po ty exkluzivní, štíhlé linie a volný styl, s různými povrchovými úpravami. Šití košile v našem krejčovství Medulka, dokonale sedí na Vaší postavě.
Vestu lze si objednat jako samostatný prvek nebo jako dodatek obleku trojka.

opravy oděvů v Praze,švadlena Praha 1

Krejčovství v Praze
Krejčovství v Praze
Krejčovství Praze, opravy a úpravy oděvů v Praze.
Zákazkové šití v Praze
Zákazkové šití v Praze

Svatební šatů v Praze

Krejčovství Praha 1
Opravy a úpravy oděvů v Praze
Opravy a úpravy oděvů v Praze

Svatební šaty na míru v Praze

Šití šatů na míru v Praže
krejčovství a půjčovna šatů Praha
krejčovství a půjčovna šatů Praha

Opravy a úpravy svatebních šatů v Praze

Šití na míru v Praze
Provádíme opravy  každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.
Provádíme opravy každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.

Nabízíme kvalitní krejčovské práce garantované krátkou dobou a výbornou kvalitou.
Naše krejčové ochotně provedou práce podle vašich požadavků. Opravy a úpravy oděvů, šití na míru , všechno udeláme se zarukou ale výborne kvalite.
Výrobky z drahých látek a kožišin najsou pro nás složté, , sijeme a opravujeme všechny druhy oděvů, z přirodních a umělých látek. Zhotovení svatebních šatů nebo šatů na ples, panského obleku či kožešinového kabátu rychle, modně a kvalitně podle Vašich představ. Naše krejčove Vám nabízejí možnosti výběru , modelu , doporučí Vám vhodné látky určenou metraž a také nejlepší obchody s látkami v Praze, šití večernich šatů na míru od 3000 kč
Svatebnich šatů od 5000 kč
Šití kalhot od 1500 kč
Šití saka od 3000kč
Šittí pánskeho saka od 5000 kč
Vrátíme život a davame druhy nebo třeti šans Vašim oblíbeným věcém pomocí různých druhů oprav nebo úprav oděvů.
Výměny zipů v kalhotech od 200kč
Výměny zipů v bundách , kabátech od 400 kč
Opravy děr od 100 kč
Výměny podšívek od 500kč
Na opravy a úpravy kůže a kožišin je připlatek až 50 % od stanoveného cenniku.
Naše krejčovství nabízí služby šití bytového textilu hotelům , restoracím a jiným spolenským zařízením a soukromým zakaynikům vč. šití zaclony , přehozů, závěsů, ubrusků , uniforem nebo sportovní oblačení pro rekreaci i reprezentační družstva.
Cena šití 50 kč zy 1metr šití zaclonů , přehozů, závěsů, ubrusků , při objednavce nad 100 metrů bude sleva od 30% do 50 %. Pro velkoobchodni zákazníky a věrné klienty exestije systém slev až 30% na opravy oděvů. Máme ke každemu zakazniku a věrné individuální přístup.

Volejte nás a nebudete zklamáni. Souhrn našich služeb obsahuje dopravu zboží od Vás k nám a zpět.

Šítí na míru v Praze

Šití na míru v Praze, Zakázkové krejčovství
Zakázkové krejčovství Medulka, Praha 1
Zakázkové krejčovství Medulka, Praha 1

Provádíme opravy každého oděvů z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Navrhujeme šití na míru vč. svatebních a plesových šatů. Možnost ušití oblačení podle foto nebo podle Vašich návrhů.Máme dlouholetou praxi v zakázkovém šití, zkušenost spolupráce se znamými návrhaři, velkými obchody a velkoobchodnimi zakazniky.

Individuální poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

V dnešní době dívky i ženy spolu s muži pracují ve všech oborech podnikáni, dost často se můžeme setkat se ženou která řídí velkou firmou nebo dělá jednatelku. V tom případě image a styl oděvů ladi-podnikatelky má velky smysl a je moc důležitý. Každá ředitelka firmy v průběhu práce má spoustu schůzek, pohovorů a busnes obědů s partnery, víme že první dojem při setlaní je důležity a pro ženy platí, dvojnásob, protože partnerům-mužům potřebuje prokazovat svoji zkušenost a praxi i není nic lepšího než na začátku efektně šokovat nového partnera nádherným oblekem nebo šatem pak prokázat sve schopnosti.
Pro dámy z byznysu je nevhodné abléknout si neformální oděv nebo nějaky alternativní oděv , nelépe bude vypadat oděv klasický, ktéry je modní vždy ale jestli žena hodně pracuje nemá čas běhat po obchodech a hledat vhodné a krasné oblečení. Nejvhodnějším řešením by měla být služba krejčovství v Praze, které Vám nabízí individuální krejčovou .
Mnoho krát jsme slyšeli na TV slova, image a styl , co vlastně znamenají tato slova a co vyjadřují ? Za prvne se to vyjadřuje v kvalitě oděvů v ich modním odráží tento vyhled lze srovnat s vizitkou známého úspěšného podnikatele. Podporovat svůj image není snadné když usilovně pracovat ale, kdyste měla individuální švadlenu v krejčovství neměla byste s tím problém .
Jak to funguje: na začátku našeho seznámení se musíte dostavit do krejčovství aby švadlena vzala Váše míry,další pro opravu a úpravu oděvů stačí jen poslat e-mailem foto věci která Vám libí a naše švadlena udělá individuální střih a připraví Váše šaty, kabát nebo oblek ke první zkoušce. Úspěšná podnikatelka bude mít možnost stavit v dobe pro ni vyhovující ( naše krejčovství otevřeno od 10 do 20. hodin večer v sobotu do 15.hodin )to jÍ dává možnost plánovat si návštěvu v krejčovství po práci.
Můži mohou nosit jen dva obleky ročně i to bude dobře ale jestli význačná žena bude mít jen dvoje šaty, bude to divné a výjimečné pro to že oděv pro ženy není jenom oděv je to součástí úspěšného obrazu, záruka jistoty , klíč k úspěchu a způsob vyjadřování spolu s makoupem a účesem oděv pomáha žene cítit si seberědomě a báječně. Dámy v biznesu musí dobre sledovat a často obnovovat šatník , šití oděvů na míru může byt způsobem rekreace a odpočinuk proto je moc důležité, aby zákazník a švadlena našli mezí sebou společny jazyk a pochopení.
V našém krejčovství všechny švadleny a Krejčové umějí spolupracovat s VIP zákaznicí, umějí nabídnout nelepší a doporučit ušit oděv aby dobře a krasně seděl na postavě a byl podle stylu a příležitosti. Vážíme si Vás času a rádi Vám nabídneme příjemnou službu, individuálního poradce na opravy a úpravy oděvů v Praze.

Krejcovstvi Praha