Platnost stránky vypršela! cz.mfirma.eu

Váš web je stále na serveru cz.mfirma.eu, ale není viditelný na Internetu pro ostatní uživatele. Abyste mohli celkově využívat všechny funkce našich stránek, kontaktujte prosím zákaznický servis.

Ok
Jazyk:

Cz


 

 

 

Kvalita, rychlost a spokojenost zákazníka, to jsou tři pilíře, na kterých  krejčovství  Medulka staví základy svého podnikání.

Krejčovství Praha1,vstup průjezdem s červenou tabulkou „Krejčovství Medulka“,další musite jit cca 10 kroků ve dvůr, budou tam ceduly "krejčovství Medulka". Na foto není naše dveře, naše dveře je za rohem.
Je to naše krejčovství

 

Dobrý den, jsme rádi, že jste navštívilí internetové stránky krejčovství Medulka v Praze. Nacházíme se v samém srdci Prahy, ale dostanete se k nám snadno jen 300 кroků od staníc metra Muzeum nebo Můstek( viz Mapa) na ulici Politických vězňů 10, vstup průjezdem s bílé-červenou tabulkou „Krejčovství Medulka“.
Umíme opravovat a šít každé oblečení z jakékoliv látky nebo z kůže i kožešiny. Provádíme opravy a úpravy oděvů v Praze tak, že po opravě bude Váš oděv vypadat jako nový. Bez ohledu na centrum města, šití na míru v centru Prahy provádíme za úplně bežnou cenu. Toto krejčovství je nová pobočka známého krejčovství Medulka, které od roku 2010 má provozovnu v Praze 7 vedle metra Vltavská. Naše krejčové a švadleny jsou jedny z nejlepších v Praze, našími stalými zakazniky jsou význačné osobnosti z oblasti kultury, politiky i podnikatelské (známé operní pěvkyně, významné podnikatelky i manželky členů vlády).
Neváhejte –volejte nás!

Kromě toho Praha , stejně jako v jakákoli jiná města už netrpí monotónností. Při oblékání v krejčovství oblečení na míru nebo upraveném oblečení už nikdy nebudete vypadat banálně, bolestně dlouho hledat správný styl a model nebo se strachovat, že uvidíte stejné šaty na někom jiném.
Ušití oděvů v našem Krejčovství Medulka není drahé, ale je srovnatelné se značkovým zbožím, koneckonců kvalitně ušité oblečení v krejčovství budete nosit dlouhou dobu, šití oděvů na míru bude příjemným obdobím, které Vám vynahradí vynaložené peníze.
Takže zbavte se stereotypů a zvolte šití v našem odborném krejčovství v Praze a nebudete zklamáni.
Šití oděvů pro profesionální umělce v našem krejčovství to je kreativní proces. Máme odborné znalosti v oblasti vytváření image, stylu a pomůžeme najít ten správný model, doplňky a textilie. Umíme šití s řadou látek z vlny, oblekových látek, kašmíru a hedvábí, šifonu a saténu, organtýnu od předních výrobců. Krejčovství také provádí šití Vaší látky včetně pánského a dámského oblečení z kůže a kožešin na zakázku. S celou řadou designových nápadů se můžete seznámit při pohledu na práci našeho krejčovství na internetu nebo přijít s vlastním modelem.

 

 krejčovství Praha

 opravy a upravy odevu Praha,švadleny Praha 1, krejcovstvi Praha 7

opravy a  upravy odevu Praze

 

Krejčovství Medulka,opravy a úpravy oděvů Praha.
Krejčovství Medulka,opravy a úpravy oděvů Praha.

 

Naše krejčovství nabízí kvalitní krejčovské práce a další služby:

-opravy kalhot, jeansů
- výměnu zipu v každém oděvu
-zkracování a prodloužení oděvů
-výměnu podšívky
-opravy a úpravy svatebních a plesových šatů
- ušití šatů
- úpravy šatů podle postavy
- ušití nových oděvů, vč. oblečení z kůže a kožešin.

 

 


Naše krejčové a švadleny jsou zkušené a mají dlouhodobou praxi v opravování a šití oděvů na míru, každá osobně zodpovídá za svoji práci.

 

krejčovské práce v Praze,švadlena praha